fbpx

Fotograf Garwolin

 

W zgiełku codzienności często zapominamy o tym, co dla nas ważne. Idealnie jest wtedy znaleźć wolną chwilę, rozsiąść się w fotelu i otworzyć album ze zdjęciami, wspominając najpiękniejsze momenty naszego życia. Fotografia pozwala nam na cofnięcie się do ważnych momentów naszego życia więc warto je uwieczniać.

Oferuję fotografowanie ważnych momentów życia takich jak sesja narzeczeńska, ślub, plener ślubny, sesja brzuszkowa, chrzest i sesja rodzinna. Wszystko zależy od tego, czego oczekujecie – mogę zaproponować jedną ze standardowych pozycji w ofercie lub stworzymy razem zupełnie nowy pomysł i wspólnie go zrealizujemy. Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio, gdzie możecie obejrzeć przekrój sesji, jakie znajdują się w mojej ofercie.

Fotografuję na terenie Garwolina i okolic. Dojeżdżam na sesje i uroczystości w całej Polsce a odległość nie jest dla mnie żadnym problemem. Uwielbiam wyzwania i ten błysk w oku, kiedy złapię wspólny język z Klientem. To porozumienie często widać na moich zdjęciach!

 

 

Kontakt

Telefon: 518-262-483
 

Fotograf Garwolin ostatnie realizacje

[flo_instagram padding=”20″ use_pattern=”” picture_sizes=”standard_resolution” link=”1″ nr_columns=”3″ hide_mobile=”0″ limit=”6″ user_id=”” access_token=”” ]