fbpx

FOTOGRAF NA STUDNIÓWKĘ

Studniówka jest tradycją, która w Polsce trwa już od pokoleń. Ten wyjątkowy dzień przepełnia ogrom emocji, a ich powodem są oczywiście zbliżające się dużymi krokami egzaminy maturalne. To doskonały czas, aby w gronie najbliższych przyjaciół, przeżyć niezapomniane chwile, które już kolejnego dnia staną się jedynie wspomnieniem. Co za tym idzie, profesjonalny fotograf na studniówkę wykona zdjęcia, które również za kilka lat będą oddawały urok tego niesamowitego wieczoru, atmosfery przyjaźni i wspólnej zabawy.

Fotograf na studniówkę – wszystkie emocje uchwycone przez obiektyw.

Przygotowania do studniówki bywają niezwykle wymagające, jednak efekt końcowy z całą pewnością jest tego wart! Fotograf na studniówkę doskonale wie w jaki sposób podkreślić wdzięk i wszelkie atuty młodości. Dlatego też nikt inny nie zadba lepiej o właściwą perspektywę i uwydatnienie urody gości zarówno na zdjęciach indywidualnych, jak i grupowych. Co więcej, zjawiskowe zdjęcia w ruchu i podczas tańca najlepiej odzwierciedlą atmosferę pełną emocji, szczęścia i przyjaźni! Szczególne znaczenie ma to również w przypadku studniówkowych atrakcji, którymi mogą być fantastyczne występy przygotowane przez uczniów. Toteż fotograf na studniówkę specjalistycznym i doświadczonym okiem dosięgnie wszystkich wyjątkowych chwil, które tego wieczoru powinny zostać uwiecznione. Bowiem zarówno polonez, który otwiera uroczystość, jak i przyjaciele z lat szkolnych, zasługują na pamięć. To właśnie do tych momentów z dużym rozczuleniem i tęsknotą wraca się wspomnieniami po latach, a dzięki znakomitym zdjęciom, można zatrzymać je dłużej.

Fotograf na studniówkę – chwile, które trwają całą wieczność.

Zdjęcia grupowe, indywidualne i w parach to jednak nie wszystko! Ważnymi osobami na balu studniówkowym są również nauczyciele, którzy przez cały okres edukacji stanowią nie tylko źródło wiedzy, ale również doskonałe wsparcie. Dlatego fotograf na studniówkę wykona wysokiej jakości zdjęcia klasowe również z ich udziałem. Dzięki czemu obejmą one wszystkich gości balu, łącznie z maturzystami, ich partnerami i nauczycielami ze szkolnych lat. Co więcej, zdjęcia na ściance umożliwiają wykonanie fotografii w rozmaitych zestawieniach. To sprawia, że każda para na balu uzyska zdjęcie pamiątkowe z tego wyjątkowego dnia! Zaś oprócz tego, zostaną również wykonane fotografie w gronie przyjaciół i w dowolnych ustawieniach.

Fotograf na studniówkę gwarantuje szeroki wybór zdjęć, które wykonane przy pomocy profesjonalnego sprzętu, zostaną dokładnie wyselekcjonowane i w pełni przygotowane do albumów szkolnych, gazet oraz własnych kolekcji uczniów. Natomiast najwyższa klasa papieru fotograficznego i nowoczesne metody druku sprawią, że wszystkie zdjęcia zachowają swój kolor i doskonałą jakość przez wiele lat. Kompleksowo przygotowane materiały dostępne są również w formie cyfrowej, co umożliwia ich łatwą dystrybucję online. Dzięki temu bez najmniejszego problemu trafią do galerii na stronie internetowej szkoły.

ILOŚĆ FOTOGRAFÓW

JEST ZALEŻNA OD ILOŚCI PAR

<50 PAR - 1 FOTOGRAF
50-120 PAR - 2 FOTOGRAFÓW
121-200 PAR - 2-3 FOTOGRAFÓW
201-300 PAR - 3-4 FOTOGRAFÓW

Dodatkowe informacje

– W ofercie znajdują się przykładowe pakiety, które mogą zostać zmodyfikowane według potrzeb.

– Rezerwacja terminu jest realizowana przez podpisanie umowy i wpłaceniu zadatku.

– Wszystkie przekazane zdjęcia są poddane mojej autorskiej, profesjonalnej obróbce.

– Dojazd jest darmowy do 150 km od Siedlec, powyżej tej odległości cena dojazdu jest obliczana indywidualnie.

– Sprzęt fotograficzny z którego korzystamy umożliwia nam wykonywanie zdjęcia nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Fotograf na studniówkę SIedlce