fbpx

Przygotowania do ślubu

Fotograf ślubny Siedlce Łosice

Magiczny czas, powietrze iskrzące od emocji. Wszystkie je staram się uwiecznić na fotografiach. Przygotowania do ślubu to piękne chwile, które warto zatrzymać na zawsze. Chętnie w tym pomogę.
Fotografuję przygotowania do ślubu w domu, hotelu, ogrodzie lub dowolnym innym wybranym miejscu. Jeśli marzy wam się przygotowanie w klimatycznym dworku – zdjęcia z pewnością będą wyjątkowe.
Przygotowania panny młodej do ślubu to unikalne chwile – panna wkrótce zostanie żoną swojego ukochanego. Chętnie uwieczniam przygotowanie makijażu, dyskretne spojrzenia w lusterko, pierwsze założenie sukni, przypinanie welonu. Przygotowania po stronie pana młodego są niemniej podniosłe – wiązanie krawata, zapinanie spinek przy mankietach, udział świadka w przygotowaniach. Fotografuję wszystkie istotne elementy scenerii: obrączki, kwiaty, biżuterię, ozdoby domu.
Uwieczniam również błogosławieństwo rodziców – bardzo wzruszający moment każdego przygotowania do ślubu. Zdjęcia, które wykonuję oddają podniosłą atmosferę tego wyjątkowego dnia.