fbpx

Studniówki | Półmetki | Bal ósmoklasisty

Oferta

Realizujemy kompleksową obsługę fotograficzną balu studniówkowego/gimnazjalnego. Zaczynając od zdjęć reportażowych na sali podczas całej uroczystości, poprzez zdjęcia grupowe, portretowe oraz indywidualne z osobami towarzyszącymi, ulubionym nauczycielem, czy grupą przyjaciół. Dysponujemy przenośnym studiem fotograficznym dzięki, któremu reportaż z zabawy wzbogacamy o portrety uczestników balu.

Oferta obejmuje:

  • płyta z obrobionymi zdjęciami po podstawowej selekcji
  • nagranie na jednej lub dwóch płytach DVD (zależności od ilości materiału)
  • nadruki na płytach oraz okładki etui spersonalizowane – bal obsługuje od dwóch do czterech fotografów (zależne od ilości klas)

Ponadto oferujemy:

  • profesjonalizm i doświadczenie
  • jakość usług na wysokim poziomie
  • terminowość

Bal ósmoklasisty

Bal na zakończenie ósmych klas to uroczyste wydarzenie, które zazwyczaj odbywa się na zakończenie roku szkolnego dla uczniów szkół podstawowych. To czas, gdy młodzież może się razem bawić i celebrować zakończenie nauki w szkole podstawowej przed rozpoczęciem nauki w szkole średniej. Bal ósmoklasisty jest ważnym wydarzeniem dla młodzieży, które pomaga im zakończyć pewien etap w życiu i przejść do kolejnego z nową energią i motywacją. W Polsce, tradycyjnie organizowane są w większości szkół podstawowych i są często jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w roku szkolnym.

Półmetek

Tradycyjne wydarzenie, które odbywa się zazwyczaj w połowie nauki w szkole średniej, czyli w drugiej klasie liceum lub technikum. To ważna uroczystość dla młodzieży, ponieważ oznacza połowę drogi do ukończenia szkoły średniej i rozpoczęcie dorosłego życia. Bal półmetkowy organizowany jest zwykle przez uczniów lub rodziców, którzy starają się, aby było to wyjątkowe wydarzenie. Młodzież bawi się w eleganckiej, wieczorowej garderobie, tańczą, robią sobie zdjęcia, a także wręczają sobie pamiątkowe upominki. Bal półmetkowy to także okazja do integracji młodzieży i budowania relacji między rówieśnikami.

Studniówka

Studniówka to tradycyjna polska uroczystość, która ma miejsce po zakończeniu egzaminów maturalnych i kończy naukę w szkole średniej. Jest to czas, kiedy uczniowie bawią się w eleganckich strojach, tańczą i celebrują koniec swojej szkolnej kariery. Studniówka jest obchodzona na całym świecie, ale w Polsce ma szczególne znaczenie i jest uważana za jeden z najważniejszych momentów w życiu ucznia.