fbpx

Plener ślubny młodej pary w pięknych okolicznościach przyrody to zawsze wspaniała pamiątka. Z tego powodu pary często decydują się na zdjęcia plenerowe w innym dniu niż wesele – kiedy opada stres, a pozytywne emocje są ciągle żywe, zdjęcia wychodzą najpiękniejsze.
Często fotografuję plenery w sposób tradycyjny, czyli w parkach, na łąkach i w miastach, ale z przyjemnością podejmuję się również bardziej fantazyjnych wyzwań plenerowych. Wykonuję popularne sesje urbanistyczne, nad jeziorem, w stadninie koni – wszystko zależy od wyobraźni młodej pary! Jeśli chcielibyście poczytać więcej o tym, jak przygotować się na plener ślubny, zapraszam do mojego artykułu.

Chętnie biorę udział w plenerach wyjazdowych – polskich i zagranicznych. Młode pary coraz częściej decydują się na takie wyjazdy, uwieczniając najważniejszy czas w ich wspólnym życiu na wyjątkowych fotografiach w pięknej scenerii. Pary najczęściej decydują się na góry, morze lub egzotyczne wyspy. Taki wyjazdowy plener ma wiele zalet – może być częścią podróży poślubnej, gdzie na jej część zabieracie ze sobą fotografa. Sesje robione w takich okolicznościach są zawsze ekscytujące!

Moje portfolio